آزمایشگاه مرکز آموزشی ابن سینا

آزمایشگاه مرکز آموزشی ابن سینا (آمالب) در سال 1392 جهت ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان مرکز آموزشی ابن سینا پایه گذاری گردید. این آزمایشگاه با توجه به نیاز بازار کار، دانشجویان و ارائه خدمات آزمایشگاهی به سازمان‌ها و نهادها و ادارات دولتی در سال 1397 به صورت بنیادین تحویل یافت و ارتقای کمی و کیفی پیدا کرد تا پاسخگوی نیازهای موجود باشد.

امروزه پس تلاش های فراوان این آزمایشگاه یکی از معتمدین سازمان غذا و دارو، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان ملی استاندارد و سازمان محیط زیست می باشد.

لازم به ذکر است که بخش بافت شناسی آزمایشگاه آما لب موفق به اخذ گواهی ۱۷۰۲۵ ISO گردیده است.

برخی از خدمات شما:
  • هیستوپاتولوژی دامپزشكی
  • ایمنی و سرم شناسی دامپزشکی
  • کلینیکال پاتولوژی دامپزشکی
  • ميكروبيولوژی
  • شيمي مواد غذايی
  • آب و پساب
  • مولکولی (PCR)

تخصص و شایستگی اولویت ماست

بخش های مختلف این آزمایشگاه تحت نظر متخصصین مربوطه اداره شده و آزمايش ها توسط كارشناسان خبره بخش ها به انجام می رسند. برنامه ریزی برای اجرای عمليات كنترل كيفی داخلی و خارجی به صورت دوره ای توسط مدیرفنی آزمايشگاه انجام گرفته و نمونه هايی مجهول به طور منظم در بخش ها تست شده و نتايج به دقت مورد ارزيابي قرار مي گيرند.

كليه روش ها از آخرين استانداردهاي سازمان دامپزشكي ، موسسه استاندارد ، معاونت غذا داروي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی ،OIE ، WHO ، AOAC ، ASTM ، Standard method اقتباس شده و همواره نيز در جهت به روز نگهداشتن آنها اقدامات لازم به عمل می آید.

عضو شبکه آزمایشگاهی و فناوریهای راهبردی

شبکه آزمایشگاهی، با هدف افزایش بهره وری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور، پلتفرم به اشتراک گذاری دستگاه ها و ارایه خدمات آزمایشگاهی و حمایت از توسعه کمی و بهبود کیفی خدمات آزمایشگاهی را راه اندازی کرده است.

برخی از همکاران ما

در خبر نامه ی ما عضو شوید

با عضو شدن در خبرنامه از خبر های آزمایشگاه مطلع شوید.

آدرس

تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان قبادی، خیابان اعتمادیان، پلاک 29، طبقه 5

تلفن

09350711155

ایمیل

laboratoryama@gmail.com

پیمایش به بالا